Aphasia Create PL

unnamed2

Aphasia Create jest prototypem cyfrowego notatnika dedykowanego osobom z afazją. Pozwala na zapisywanie codziennych doświadczeń w postaci zdjęć, notatek, rysunków itp. i udostępnianie ich innym osobom. Może stanowić element komunikacji interpersonalnej pozwalającej budować więzi z innymi ludźmi i wzbogacać podstawową komunikację o dodatkowe elementy.

Aplikacja umożliwia:

– rysowanie (różna grubość pędzla, kilka kolorów),
– wykonywanie zdjęć za pomocą wbudowanych kamer (tylna/przednia),
– dostęp do galerii zdjęć urządzenia,
– odczyt kodów QR do otwierania stron WWW,
– dostęp do przeglądarki internetowej z możliwością zapisywania ekranów,
– dodawanie tekstu,
– dodawanie czasu i daty,
– zapisywanie stworzonych kompozycji w galerii zdjęć urządzenia,
– publikowanie kompozycji w serwisie Facebook za pomocą uproszczonego interfejsu użytkownika,
– wysyłanie kompozycji jako email.

Pobierz aplikację za darmo:

LINK #1

 

unnamed3

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + four =