Antywirus AVG

Converted_file_44a0f57b

Antywirus AVG – W dzisiejszych czasach, bardzo duża ilość aplikacji przeznaczonych dla naszego systemu jest zarażona wirusem, który infekuje nasz telefon. Czas najwyższy pomyśleć o zabezpieczeniu. Darmowy Antywirus AVG dla systemu Android ochroni Cię przed wirusami, szkodliwymi aplikacjami, oprogramowaniem szpiegującym i zainfekowanymi wiadomościami tekstowymi, pomagając utrzymać prywatność Twoich poufnych danych.

Ponad 100,000,000 użytkowników zainstalowało już aplikacje zabezpieczające marki AVG dla urządzeń mobilnych. Przyłącz się do nich już teraz, aby:
► Skanować aplikacje, ustawienia, pliki i multimedia w czasie rzeczywistym
► Włączyć odnajdowanie/lokalizowanie swojego zgubionego lub skradzionego telefonu za pośrednictwem Google Maps™
► Zakończyć zadania, które spowalniają Twoje urządzenie
► Bezpiecznie przeglądać strony internetowe
► Monitorować stan baterii, pamięci i mobilnych pakietów danych

Darmowy Antywirus AVG – oprogramowanie zabezpieczające dla platformy Android. Szybka i prosta ochrona dla Twojego telefonu!

 

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_1125cd54

Converted_file_cfe60c8f (1)

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.