Animals for Kids Apk


Animals for Kids is an educational application that helps young children learn the animals and their sounds.

The toddler can choose any animal from the 36 following:
(dog, cat, chicken, rooster, cow, donkey, frog, horse, pig, owl, sheep, turkey, lion, duck, wolf, monkey, elephant, bear, camel, snake, peacock, koala, hippopotamus, seal, parrot, panda, whale, crocodile, canary, goose, giraffe, dolphin, pigeon, zebra,mouse, bee).

Also the child can play the game “What animal is it?”, which can teach him/her how to recognize the animals.

Animals for Kids will help parents teach the animals to their children while having fun at the same time.

Languages supported: English, French, Greek, Spanish, German, Turkish, Chinese, Thai, Japanese, Bulgarian, Indonesian, Portuguese, Finnish, Russian, Dutch, Italian, Arabic, Hebrew, Swedish, Czech, Polish.

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.