Amberfog for VK Apk


Absolutely new design, enhanced functions and state-of-the-art user experience. New VKontakte client from Amberfog for social network returns!

Try our new features:
✓ Invisible mode (“Online” status is not shown on the )
✓ Multi-account support (premium)
✓ Extra security with pin code protection (premium)
✓ Six different themes to show your personality or mood (premium)
✓ Modern interface fully corresponding to Material Design principles.

With our client you can (not only these):
✓ always be in connection with your friends and relatives
✓ Watch and share photos
✓ Leave comments everywhere
✓ Be in touch with your group and friends news.
It also includes convenient messenger with group chat support. We also improve UX to avoid extra menu sections changing.
it is not necessary to visit Profile section to view when your friend was online.
Try to find more improvements and share your thoughts!

For copyright owners (RIAA, Warner, etc.): We do not allow to stream music from our application!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.