AlleOferty – Polowanie na okazje

 

 

Converted_file_62d6c3aa (1)

Aplikacja dla wszystkich maniaków okazji! AlleOferty to nowa aplikacja dla użytkowników systemu android oraz serwisu allegro. Jej działanie jest bardzo proste a zarazem bardzo przydatne. Od teraz przy użyciu aplikacji AlleOferty nie jesteśmy już zmuszeni mozolnie szukać danego przedmiotu na allegro. Wystarczy podać frazy, które nas interesują a także inne parametry takie jak przedział cenowy oraz kategorię. Aplikacja wyświetli nam tylko te przedmioty, które będą nas interesować.

Dodatkową bardzo ciekawą opcją są powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy tylko pojawi się przedmiot, który spełnia nasze kryteria. Od teraz nie musisz mozolnie szukać interesujących Cię ofert, aplikacja AlleOferty zrobi to dla Ciebie!

 

Link do ściągnięcia aplikacji AlleOferty z Google Play!

 

Converted_file_abfeed7b

Converted_file_d6734fd5

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + fourteen =