AirDroid

Converted_file_0b6b9137

AirDroid – świetna aplikacja, która pozwala w pełni sterować naszym telefonem za pośrednictwem komputera. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację AirDroid na systemie Android, a będziesz mógł korzystać z następujących funkcji na swoim komputerze, odwiedzając wcześniej witrynę web.airdroid.com:

– SMS: wysyłaj i odbieraj wiadomości indywidualne oraz grupowe
– Aplikacje: importuj i eksportuj pliki .apk.
– Pliki: zarządzaj plikami na systemie Android, przesyłaj je między Androidem a komputerem.
– Zdjęcia: przeglądaj zdjęcia i zarządzaj nimi na systemie Android, przesyłaj je między Androidem a komputerem.
– Muzyka i Filmy: odtwarzaj muzykę oraz pliki wideo, zarządzaj nimi na systemie Android, przesyłaj je między Androidem a komputerem.
– Dzwonki: ustaw wybraną muzykę jako dzwonek, eksportuj dowolne dzwonki.
– Kontakty: przeglądaj i edytuj wszystkie kontakty.
– Zrzuty ekranu: przeglądaj ekrany wyświetlane w czasie rzeczywistym na urządzeniach z systemem Android, zapisuj statyczne zrzuty ekranu (wymagane uprawnienia administratora).
– Aparat: korzystaj zarówno z przedniego, jak i tylnego obiektywu; możliwość obsługi lampy błyskowej.

i wiele innych przydatnych funkcji..

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_a0c474e7

Converted_file_dc1fb8c3

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.