Adventure Escape Game: Castle Apk


Join millions of happy Haiku Game customers who leave reviews
“Amazing! One of the best escape games I have ever played!”
“It is a great combination of fun, challenging, funny, and creative. Great game!”

It’s 1541 in Scotland and brilliant Iona must team up with her bumbling suitor Finley when she is suddenly trapped in a mysterious castle. Can you use your skills of observation and cunning to help her escape?

Encounter novel puzzles in this escape adventure game and discover the secrets of the Scottish Castle! Each room and floor in this castle features unique challenges and design.

↗ Enjoy beautiful painted graphics. Amazing illustrated style brings the castle’s rooms to life.
↗ Complete five Acts to finish the adventure – each with unique escape challenges and discover why you are trapped
↗ Hilarious story with memorable characters like Finley, your persistent but dim-witted suitor
↗ Find hidden objects that help you break free
↗ Solve devious puzzles so you can escape
↗ It’s free! No registration, no hassles, just download and play.

Come see what all your friends are talking about!

Play our other games – Adventure Escape: Murder Manor, and Adventure Escape: Time Library!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.