Adobe Photoshop Touch

PTp_logo

Adobe Photoshop Touch – Aplikacja bardzo popularna wśród wszystkich grafików komputerowych oraz projektantów otrzymuje specjalną wersje przystosowaną pod system android. Aplikacja Adobe Photoshop Touch na tle innych programów graficznych na android wyróżnia się olbrzymi możliwościami. Poniżej znajduje się filmik, przedstawiający możliwości aplikacji. Pobierz już teraz za darmo i uwolnij swoją kreatywność! 🙂

Linki do pobrania:

Plik aplikacji APK (~50 MB):

t2fHrgDpWpx7Gm_NdZ6PzFEzFmZMU5jaGi8QMB0D1O4Dqa7IfwlTE7ViZDlXjxjS7n4=h310

En2unLODdbOlxKJV8jlZprMxurg6dY_Q3oy2tz6sXRcMnE-COP6R__GJNoa8t6k2bKXu=h310

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty − nineteen =