7 Minutowe ćwiczenia

 Converted_file_eeb085b6

Aplikacja 7 Minutowe ćwiczenia została polecona przez jednego z naszych czytelników. Bardzo dziękujemy za pomoc! 🙂 Odnośnie samej aplikacji to jest to asystent ćwiczeń przeznaczony na urządzenia z systemem android. Wszystkie ćwiczenia zawarte w niej zostały tak zaplanowane by trening nie trwał dłużej niż 7 minut dzięki czemu każdy znajdzie czas aby poćwiczyć. Nasz czytelnik opisał aplikację tak:

Świetna aplikacja dla tych, którym nie chce się wyjść i pobiegać lub poćwiczyć (w tym ja :D). Ćwiczenia trwają tylko 7 minut, a ja korzystając z tej aplikacji miesiąc schudłem 3,5 kg i dorobiłem się jakiegoś tam zarysu mięśni

Od nas dodamy jeszcze tylko, że ćwiczenia zostały oparte na HICT (intensywny trening kondycyjny, ang. high intensity circuit training), który został potwierdzony jako najbardziej „bezpieczny, skuteczny i wydajny” sposób na poprawę sprawności mięśni i oddechowej.

Zachęcamy wszystkich do ściągnięcia i spróbowania tym bardziej, że lato zbliża się już nie ubłaganie! 😉

Link do ściągnięcia aplikacji z Google Play!

Converted_file_537610b8

Converted_file_1d397a9e

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × four =