2048 Number puzzle game

Converted_file_5acf18bd

2048 Number puzzle game – Prosta gra logiczna, która zdobyła bardzo dużą sławę wśród użytkowników androida i nie tylko. Zadaniem gracza jest łączenie klocków ułożonych obok siebie o takim samym numerze tak długo aż uda nam uzyskać się klocek o wartości 2048. Możesz przesuwać klocki w dowolnym kierunku aby skupić identyczne cyfry. Próbuj nie dopuścić do tego, aby zabrakło Ci miejsca! Jaki jest Twój rekord? 🙂

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_002716f6

Converted_file_ccc341e8

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.