Fortress legends

Fortress legends - BestAPK.pl - Darmowe gry andorid

Fortress legends Zbuduj twierdzę i broń ją przed podstępnymi wrogami. Atakuj twierdze innych graczy aby je zniszczyć. Pokaż swój talent architekta w grze przygotowanej dla android. Buduj wieże obronne i inne. Wypełnij korytarze pułapkami, które opóźnią przebiegłego wroga. Pokonaj wielu wrogów i zwiększaj poziom bohatera. Twórz wysokiej jakości broń i wyposażenie dla swojej postaci. Zjednocz się ze swoimi przyjaciółmi aby wspólnie walczyć z innymi graczami.

Gra wymaga połączenia z Internetem

 

Pobierz za darmo Fortress legends z BestAPK.pl:

Plik APK(35MB): LINK #1

 

Fortress legends - BestAPK.pl - Darmowe gry andorid

Fortress legends - BestAPK.pl - Darmowe gry andorid

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thirteen − 11 =